Verkeer Prinsenlaan
Verkeer Prinsenlaan

Verkeer Prinsenlaan

Verkeerssituatie Prinsenlaan

Naar aanleiding van steeds terugkerende incidentmeldingen met de Verkeersremmers in de Prinsenlaan is er op 30 augustus een bespreking geweest tussen wethouder Van der Weide en het bestuur van Oud-Emmen. Vraag was hoe verder te gaan met de Verkeersremmers.

Tijdens de bespreking werd vastgesteld dat, sinds de verkeersremmers zijn vastgezet, er geen incidenten bij de Gemeente zijn gemeld. Ook blijkt de gemiddelde snelheid van het autoverkeer behoorlijk omlaag te zijn gegaan, alhoewel op sommige weggedeeltes hier nog wel wat verbeterd kan worden.

Besloten is om de verkeersremmers in de huidige situatie te laten staan en om de veiligheid verder te verbeteren door voor en achter de verkeersremmers wegmarkeringen in de vorm van witte pijlpunten te maken. De uitvoering zal na voltooiing van de Rioolreconstructie Prinsenlaan-Emmalaan plaatsvinden.