Verkeerssituatie rond oude UWV-gebouw.
Verkeerssituatie rond oude UWV-gebouw.

Verkeerssituatie rond oude UWV-gebouw.

Recente ontwikkelingen rond de verkeerssituatie bij het UWV-gebouw, hebben geleid tot een (voorlopige?) blokkade voor de uitrit naar de Veenkampenweg.

Tot nu gingen alle betrokken partijen akkoord met deze uitrit, die een oplossing zou brengen voor fietsers, wandelaars en scootmobielen, alsmede Area met zijn vuilnisauto. Domesta zou binnen een 4-tal weken met een uitgewerkt plan komen voor de inrichting daarvan. De bedoeling was dat dit plan vervolgens besproken zou gaan worden met de betrokken partijen.

Echter, in de tussentijd heeft een van de partijen beslist om niet akkoord te gaan met deze doorsteek. De EOP Het Centrum, op wiens initiatief het overleg tot stand gekomen was, kan nu voorlopig niet veel meer doen en ligt het probleem weer bij Domesta en de gemeente.