2019 Burendag
2019 Burendag

2019 Burendag

Heel Oud Emmen Bakt .

De landelijke burendag is een moment waarop een wijk of buurt samenkomt voor een activiteit. Zo ook in Oud Emmen, we hebben Heel Oud Emmen Bakt georganiseerd samen met Oostermarke waarbij jong en oud zich heeft ingezet om eigen baksels te maken en mee te dingen naar een leuke prijs. Er waren 15 taarten. De middag werd aan elkaar gepraat door onze eigen André van Duin. En natuurlijk een deskundige jury om de beoordeling te doen op presentatie, originaliteit en smaak. De winnaar bij de volwassenen was de stoofpeertjes taart. En van de kinderen de stroopwafeltaart.  Het was een leuke mix van buurtbewoners en bewoners Oostermarke, er waren ongeveer 60 bezoekers. Uiteraard mochten de bezoekers de taarten na de jurering zelf proeven en het heeft goed gesmaakt. Een gezellige en geslaagde burendag in Oud Emmen.

 

Jannie Milius ontvangt de hoofdprijs.
De winnende stoofpeertjes taart.
Alle taarten staan opgesteld om beoordeeld te worden.
Gezellig druk in de Oostermarke.