sponsoring nieuw schoolplein obs ’t eenspan
sponsoring nieuw schoolplein obs ’t eenspan

sponsoring nieuw schoolplein obs ’t eenspan

Begin 2019 is de straatprijs van Postcodeloterij gevallen in één van de straten van onze wijk. Het Oranjefonds stelt, bij het winnen van een straatprijs, 3000 euro beschikbaar aan de buurt / wijk. Uiteraard na een beoordeling of de plannen passen binnen de doelstellingen van het Oranjefonds. Het beschikbare geld kwam samen met het verzoek van OBS ’t Eenspan om een bijdrage te leveren aan het realiseren van een nieuw, uitdagend schoolplein. De tekening is echt prachtig. Veel groen, een trapveldje en een amfitheater voor buitenlessen, spreekbeurten en toneelstukjes.  Een mooie en goede bestemming voor het beschikbare budget van het Oranjefonds.

Vanuit het bestuur hebben Silvia Speelman (secretaris) en Cindy Besselink (voorzitter) de cheque overhandigd. De directeur Peter Zantingh was er heel erg blij mee. Hij heeft nog eens benadrukt dat het schoolplein voor de hele buurt beschikbaar is. Vanaf 12 oktober 2020 zijn ze begonnen met de aanleg van het nieuwe schoolplein.