Buitenspeeldag Jantje Beton, want buiten spelen is gezond!
Buitenspeeldag Jantje Beton, want buiten spelen is gezond!

Buitenspeeldag Jantje Beton, want buiten spelen is gezond!

Buitenspeeldag Jantje Beton, want buiten spelen is gezond!

Prinsenlaan – Ridderveld in Emmen

Op een woensdagmiddag in juni is de jaarlijkse buitenspeeldag van Jantje Beton. Ook dit jaar was het mogelijk om wat te organiseren in Oud Emmen op het Ridderveld aan de Prinsenlaan. Het doel van de landelijke buitenspeeldag is kinderen uit de buurt, en van OBS ’t Eenspan, te activeren om meer buiten te spelen.

Er waren meer dan 90 kinderen aanwezig. Dit was toch flink meer dan de organisatie had verwacht. Maar dit was geen probleem; het veld is groot genoeg en iedereen had voldoende ruimte om mee te doen aan lasergamen, voetbaldarts en gebruik te maken van de speeltuin. Er was zelfs een ‘vondelpark’ gevoel bij de ouders die aan de rand van het veld bleven, zittend in het zonnetje en kijkend naar de kinderen die hebben heel, heel veel gespeeld en gerend en elkaar uitgedaagd voor de games. De omliggende buren hebben gezorgd voor ranja, popcorn en spekjes. De middag is mogelijk gemaakt door EOP ’t Centrum – Belangenvereniging Oud Emmen en DM Events.

Cindy Besselink

Voorzitter Belangenvereniging Oud Emmen

06 – 13 38 09 19

Ouders hebben stilzwijgend toestemming gegeven voor het maken van foto’s bij het lezen van de flyer die is verspreid via de school OBS ’t Eenspan. Daarop staat ‘er worden tijdens de middag foto’s en filmpjes gemaakt. Heb je daar bezwaar tegen dan kun je dit kenbaar maken bij de organisatie’.

Voorbeeld van afbeelding