Ridderveldcomité dient burgerinitiatief in bij gemeente
Ridderveldcomité dient burgerinitiatief in bij gemeente

Ridderveldcomité dient burgerinitiatief in bij gemeente

Op maandag 30 augustus heeft het Ridderveldcomité officieel een burgerinitiatief ingediend bij de gemeente. Het burgerinitiatief is tot stand gekomen nadat kennis werd genomen van de hernieuwde bouwplannen van de gemeente op het Ridderveld. De gemeente heeft als optie om er een gastenhuis te laten bouwen voor demente ouderen. Het Ridderveldcomité is van mening dat het speelveld een veld moet blijven met extra speelvoorzieningen, waaronder ook speelvoorzieningen voor beperkte kinderen, een verhard pad, basketbalveld, Jeu de boule baan en nog veel meer. Voor het burgerinitiatief zijn in totaal 503 handtekeningen als steun hiervoor opgehaald. Belangenvereniging Oud Emmen steunt het burgerinitiatief ook en zodra er meer informatie bekend is, delen we dit uiteraard op de website. Medio oktober/november gaat de gemeenteraad zich hierover buigen. Wordt dus vervolgd.

Klik voor meer info over dit onderwerp op de onderstaande link.

https://www.rtvdrenthe.nl/nieuws/173030/Buurtbewoners-dienen-zelf-plan-in-voor-Ridderveld-in-Emmen