Kabouterpad heeft waarderingsprijs gemeente Emmen gewonnen.
Kabouterpad heeft waarderingsprijs gemeente Emmen gewonnen.

Kabouterpad heeft waarderingsprijs gemeente Emmen gewonnen.

Kabouterpad Emmen heeft de waarderingsprijs gewonnen van Gemeente Emmen! Zie hier het bericht van de facebookpagina van het Kabouterpad:


‘Vanavond hebben we uit handen van onze burgemeester de Waarderingsprijs van Gemeente Emmen mogen ontvangen. Bij de prijs hebben we een cheque mogen ontvangen van EUR 1.000,00 om te besteden aan Kabouterpad Emmen.
Allereerst willen we alle vrijwilligers bedanken voor jullie hulp. Zonder jullie was het Kabouterpad niet geworden zoals het nu is.
Uiteraard willen we ook iedereen die op ons gestemd heeft ontzettend bedanken!
Ook willen we Gemeente Emmen, Staatsbosbeheer en Wijkbelangen Emmerhout bedanken voor de fijne samenwerking en de middelen die we hebben mogen inzetten om het belevenispad te vernieuwen. Alle individuele sponsoren willen we natuurlijk ook bedanken. Met jullie hulp is dit tot stand gekomen!
We hopen jullie snel weer te zien op Kabouterpad Emmen!’