Een terugblik op de burendag
Een terugblik op de burendag

Een terugblik op de burendag

Een zaterdagmiddag in september.. 23 september om precies te zijn. Dit keer vond het voor het eerst plaats op het veld aan de Veenkampen. Voorheen was het altijd op het Ridderveld, maar vanwege de staat van het overgebleven veld daar, hebben we besloten om het naar het veld aan de Veenkampen te verplaatsen. Daar is ten slotte nu nog genoeg plek.

Het jaarlijks terugkerende Jeu de Boules toernooi was weer erg gezellig. Iedereen deed zijn uiterste best om dit keer de wisselbeker mee naar huis te nemen. Tussen de regenbuien door werd er druk gespeeld op 4 Jeu de Boules veldjes. Na het toernooi was het tijd om gezellig samen een borreltje of een frisje te drinken met een hapje tussendoor. Gelukkig na een paar keer knus met z’n allen geschuild te hebben in de opgezette party tent konden we lekker naborrelen in een zonnetje. De mensen die elkaar nog niet kenden, maakten kennis met elkaar. Buren die elkaar al even niet meer hadden gesproken, konden weer bijkletsen en natuurlijk werd ook even de status van het veld aan de Veenkampen besproken. Al met al een gezellig en geslaagde middag, die voor herhaling vatbaar is!