Houten doeltjes veld Veenkampen
Houten doeltjes veld Veenkampen

Houten doeltjes veld Veenkampen

Eindelijk is het dan zover! We hebben dan toch de beloofde houten doelen gekregen op het veld aan de Veenkampen. De belangenvereniging is al even in gesprek met de gemeente over voetbaldoelen op het Veenkampen veld. We gaan uiteindelijk stalen doelen krijgen en hebben nu alvast houten doelen gekregen zodat de kinderen nu al lekker kunnen voetballen op het veld. Het is nog onduidelijk wanneer de stalen doelen precies komen, maar de verwachting is wel dit jaar. De stalen doelen zullen aan de zuidzijde van het veld komen en de houten doelen zijn nu aan de noordzijde van het veld geplaatst. De doelen zijn wel een tijdelijke voorziening. We gaan ervanuit dat er gebouwd zal gaan worden op het veld. We wensen de kinderen voor nu heel veel speelplezier.

We krijgen veel meldingen van overlast van hondenpoep op het veld aan de Veenkampen. Er zijn al helaas niet heel veel speelplekken in de buurt, dus respecteer de speelruimte van de kinderen en laat uw huisdier uit op een plek waar geen kinderen spelen of mensen wandelen.